Subkamp indeling 2017


Overzicht subkampen (bijgewerkt op 03-04-2017)

deelnrs
Subkamp 1 – Ultraviolet – paars Speltak Ploeg Ploegleider     58
UV01 Scouting Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 1 Storm Homan 5
UV02 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 1 Bart Zeilstra 6
UV03 Keizer Karel Groep land scouts Ploeg 1 Kwinten Philippo 5
UV04 Wartburggroep Scouts Ploeg 1 Florence Lont 6
UV05 Leeghwater zeeverkenners Ploeg 1 Alex Oosterbaan 6
UV06 Scouting Kagiwepi Zaterdagmiddag Scouts Ploeg 1 Christianne van Blotenburg 5
UV07 Scouting Gijsbrecht van Aemstel land scouts Ploeg 1 Boris Wouters 5
UV08 Scouting Hedera Padvindsters Ploeg 3 Pascalle Davidse 5
UV09 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 2 Sydney de Rooij 5
UV10 Wartburggroep Zeeverkenners Ploeg 1 Gijs Veldman 5
UV11 Scouting Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 2 Tessa van der Meer 5

Subkamp 2 – Uber blauw – blauw Speltak Ploeg Ploegleider      49
UB01 0
UB02 Scouting Hedera Explorers Ploeg 1 Daphne van Veen 6
UB03 Scouting Kagiwepi Zaterdagmiddag Scouts Ploeg 2 Odine Riethoff 4
UB04 Leeghwater zeeverkenners Ploeg 2 Jeroen van Iperen 6
UB05 Scouting Diemen I Gidsen Ploeg 1 Charlotte Emanuel 5
UB06 Keizer Karel Groep land scouts Ploeg 2 Julian Monincx 5
UB07 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 3 Harun Ozer 6
UB08 Kantankye Kantankye Scouts Ploeg 1 Ruben Wolterbeek 6
UB09 Scouting Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 3 Sem van Dijk 5
UB10 Scouting Holendrecht Scouts Ploeg 1 Luca Sukhraj 6
UB11 0

Subkamp 3 – Knal Rood – rood Speltak Ploeg  Ploegleider      60
KR01 Scouting Diemen I Verkenners Ploeg 2 Cedric Ceelie 5
KR02 Scouting Erskine Zeeverkenners Ploeg 1 Lara Puhl 7
KR03 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 4 Chelsea den Dekker 5
KR04 Scouting Holendrecht Scouts Ploeg 2 Marlieske Bouwkamp 5
KR05 Scouting Hedera Padvindsters Ploeg 2 Femmy Lambrichs de Bruin 7
KR06 Scouting Gijsbrecht van Aemstel land scouts Ploeg 2 Lottie Frankfurther 5
KR07 Keizer Karel Groep land scouts Ploeg 3 Gijs Hoedemaker 5
KR08 Kantankye Kantankye Scouts Ploeg 2 Levi Pappie 6
KR09 5
KR10 Wartburggroep Zeeverkenners Ploeg 2 Olivia Veldman 5
KR11 Admiralengroep water scouts Ploeg 1 Lasse van Iterson 5

Subkamp XL – Orange = New Black Speltak Ploeg Ploegleider      58
XL01 Keizer Karel Groep land explorers Ploeg 1 Antje Scheepstra 4
XL02 Scouting Kagiwepi Land Explorers Ploeg 1 Justin van Bilderbeek 6
XL03 Leeghwater wilde vaart Ploeg 1 Laurens Kimmel 4
XL04 Lady Baden Powell Explorers Ploeg 1 Louise van Aalderen 7
XL05 Keizer Karel Groep land explorers Ploeg 2 Lauren Monincx 5
XL06 Scouting Holendrecht Explorers Ploeg 1 Angélica Vonk 4
XL07 Scouting Kagiwepi Land Explorers Ploeg 2 Dominique Geerlings 7
XL08 Scouting Hedera Explorers Ploeg 1 Rebecca Hartman 4
XL09 Sint Maartengroep Wilde Vaart Ploeg 1 Max Broek 4
XL10 Radboudgroep La Grimas Ploeg 1 Elise Hermanns 4
XL11 Kantankye Kantankye Explorers Ploeg 1 Douwe Schilstra 4
XL12 Sint Maartengroep Wilde Vaart Ploeg 2 Isa Hofstra 5
Totaal     225

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Overzicht subkampen (bijgewerkt op 03-04-2017)

deelnrs
Subkamp 1 – Ultraviolet Speltak Ploeg Ploegleider     57
UV01 Scouting Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 1 Storm Homan 5
UV02 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 1 Bart Zeilstra 6
UV03 Keizer Karel Groep land scouts Ploeg 1 Kwinten Philippo 5
UV04 Wartburggroep Scouts Ploeg 1 Florence Lont 5
UV05 Leeghwater zeeverkenners Ploeg 1 Alex Oosterbaan 6
UV06 Scouting Kagiwepi Zaterdagmiddag Scouts Ploeg 1 Christianne van Blotenburg 5
UV07 Scouting Gijsbrecht van Aemstel land scouts Ploeg 1 Boris Wouters 5
UV08 Scouting Hedera Padvindsters Ploeg 1 Pascalle Davidse 5
UV09 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 2 Sydney de Rooij 5
UV10 Wartburggroep Zeeverkenners Ploeg 1 Gijs Veldman 5
UV11 Scouting Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 2 Tessa van der Meer 5

Subkamp 2 – Uber blauw Speltak Ploeg Ploegleider      55
UB01 Kantankye Scouts Ploeg 2 Ruben Wolterbeek 6
UB02 Scouting Hedera Explorers Ploeg 1 Daphne van Veen 6
UB03 Scouting Kagiwepi Zaterdagmiddag Scouts Ploeg 4 Odine Riethoff 4
UB04 Leeghwater zeeverkenners Ploeg 2 Jeroen van Iperen 6
UB05 Scouting Diemen I Gidsen Ploeg 2 Charlotte Emanuel 5
UB06 Keizer Karel Groep land scouts Ploeg 2 Julian Monincx 5
UB07 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 3 Harun Ozer 6
UB08 Kantankye Scouts Ploeg 3 Levi Pappie 6
UB09 Scouting Kagiwepi Vrijdagavond Scouts Ploeg 1 Sem van Dijk 5
UB10 Scouting Holendrecht Scouts Ploeg 2 Luca Sukhraj 6

Subkamp 3 – Knal Rood Speltak Ploeg Ploegleider      54
KR01 Scouting Diemen I Verkenners Ploeg 1 Cedric Ceelie 5
KR02 Scouting Erskine Zeeverkenners Ploeg 1 Lara Puhl 7
KR03 Paula Geertsgroep junioren Ploeg 2 Chelsea den Dekker 5
KR04 Scouting Holendrecht Scouts Ploeg 2 Marlieske Bouwkamp 5
KR05 Scouting Hedera Padvindsters Ploeg 1 Femmy Lambrichs de Bruin 7
KR06 Scouting Gijsbrecht van Aemstel land scouts Ploeg 2 Lottie Frankfurther 5
KR07 Keizer Karel Groep land scouts Ploeg 3 Gijs Hoedemaker 5
KR09 Lady Baden Powell Scouts Ploeg 3 Matthew Beun 5
KR10 Wartburggroep Zeeverkenners Ploeg 1 Olivia Veldman 5
KR11 Admiralengroep water scouts Ploeg 1 Lasse van Iterson 5

Subkamp XL Speltak Ploeg Ploegleider      62
XL01 Keizer Karel Groep land explorers Ploeg 1 Antje Scheepstra 4
XL02 Scouting Kagiwepi Land Explorers Ploeg 1 Justin van Bilderbeek 6
XL03 Leeghwater wilde vaart Ploeg 1 Laurens Kimmel 4
XL04 Lady Baden Powell Explorers Ploeg 1 Louise van Aalderen 7
XL05 Keizer Karel Groep land explorers Ploeg 2 Lauren Monincx 5
XL06 Scouting Holendrecht Explorers Ploeg 1 Angélica Vonk 4
XL07 Scouting Kagiwepi Land Explorers Ploeg 2 Dominique Geerlings 7
XL08 Scouting Hedera Explorers Ploeg 1 Rebecca Hartman 4
XL09 Sint Maarten Wilde vaart Ploeg1 (Onbekend) 7
XL10 Radboudgroep La Grimas Ploeg 1 Elise Hermanns 4
XL11 Kantankye Kantankye Explorers Ploeg 1 Douwe Schilstra 4
XL12 Sint Maarten Wilde vaart Ploeg 2 (Onbekend) 6

Totaal 228